Roadster<sup>™</sup>

Roadster

KAYDIR
 • Paint
   • Wheels
     ÖNEMLİ ÖZELLİKLER
      360°
      • BOYA VE JANTLAR
      • H-D1™ Fabrikada Özelleştirme
          ,,Mobile Image

          OTANTİK STİL

          Roadster™ motosikletin görünümünü ifade etmek için yalnızca üç sözcük yeterli: garage-built custom. Özel tarz ayrıntıları, işlenmiş barlar, kesik arka tampon, yarışlardan ilham alınan grafikler, kanatçıklı zamanlayıcı kapağı, delikli siyah egzoz kalkanlarına sahip olacaksınız. Listenin sonu yok.

          FAZLAS Daha az

          Mobile Image

          İKONİK MOTOR

          Alt seviye tork, yeni Roadster™'in kıvrak şasisindeki 1200 cc Evolution® V-Twin motorun kartvizitidir. Ruhu okşayan ses olarak da bilinir.

          FAZLAS Daha az

          Mobile Image

          Yol Tutuş

          Roadster bir stop lambasından diğerine oldukça kaslı bir yapıya sahiptir, ancak bu makinenin gerçekten göze çarpan yerleri köşeleridir. Ürün yelpazesinde ters çevrilmiş çatalların bulunduğu tek Sportster® modelidir. Ayrıca kartuş sönümlemeli 43 mm yeni ön süspansiyon sistemi ve kolay tutuş ile manevralarınıza hızlı yanıt için yeni bir dümenleme geometrisi söz konusudur. Tüm bunlar yola adeta yapışan Dunlop® Harley-Davidson® Serisi Radyal lastikler üzerindedir.

          FAZLAS Daha az

          Mobile Image

          Konfor

          Roadster™ bir bakışta kontrolü sizi ele alıp gaza yüklenmeye teşvik edecek her şeyi sunar. Hiç durmak istemeyeceğiniz bir sürüş ile bu hisse katkıda bulunduk. Yeni ikili sele düşük profillidir, ancak sizi gün boyu konforlu tutacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca yolun vücudunuza ileteceği bozuklukları absorbe etmek üzere premium süspansiyon sistemi entegre bulunur.

          FAZLAS Daha az