Low Rider S

Low
Rider® S

KAYDIR
 • Paint
   • Wheels
     ÖNEMLİ ÖZELLİKLER
      360°
      • BOYA VE JANTLAR
      • H-D1™ Fabrikada Özelleştirme
          Mobile Image

          OTANTİK STİL

          Fabrika çıkışlı custom, sınırları zorlamak demektir. Ve Low Rider® S bunu yeni bir seviyeye taşıyor. Ön kısımdaki sabit hız ekranında arka kısımdaki kesik tampona kadar, koyu metale dönmüş safkan custom tarzıdır. Gösterinin yıldızı ise karartılmış Screamin’ Eagle® Hava Soğutmalı Twin Cam 110™ motordur. Ona iyice bir bakın. O zaman resmi daha iyi anlayacaksınız.

          Explore

          FAZLAS Daha az

          Mobile Image

          İKONİK MOTOR

          Ürettiğimiz en büyük motoru kıvrak bir Dyna şasisine monte ettik ve bu motora ağır bir havalandırma ağzı yerleştirdik. Low Rider® S modeline bindiğinizde, gaz kolundaki eliniz nefes almasınız sağlamak üzere doğrudan Screamin’ Eagle® Twin Cam 110™ motora bağlanır.

          Explore

          FAZLAS Daha az

          Mobile Image

          Konfor

          Low Rider® S ile uzun yollar şimdi çok kolay. Alçak profilli selede sizi konforlu sürüşü ise sert tutmak için yeni bir köpük bulunur. Size virajlarda güven vermek ve yumuşak bir sürüş sağlamak birinci sınıf sürüş sunan kartuş tipi ön süspansiyon mevcuttur. Arka süspansiyonda ise kasislerde yumuşak, virajlarda sert bir karaktere bürünen birinci sınıf emülsiyon tip amortisörler bulunur. Kilometrelerce yol almayı seviyorsanız, bu sürüşe bayılacaksınız.

          Explore

          FAZLAS Daha az