Forty-Eight

Forty-
Eight®

KAYDIR
 • Paint
   • Wheels
     ÖNEMLİ ÖZELLİKLER
      360°
      • BOYA VE JANTLAR
      • H-D1™ Fabrikada Özelleştirme
          Authentic Styling

          OTANTİK STİL

          İlk Sportster® motosiklet 1957 yılında sahnede gürlediğinde, dünya henüz böyle bir şey görmemişti. Çelimsiz gibi ama güçlü, aksiyon peşinde koşan. O yıllarda sokağı aydınlatan tarz ipuçları, kısa zamanda, motosiklet dünyasından yayılmaya başladıkça yarış motosikletlerinden yasaklı chopper'lara tüm motosikletlerin bir parçası haline gelecekti.

          FAZLAS Daha az

          Iconic Engine

          İKONİK MOTOR

          Kıvrak Sportster şasisinde yatan Evolution® motor, Motor Company'nin temellerini oluşturan güç, sağlamlık ve kanıtlanmış güvenilirliğin en önemli örneklerinden biridir. Efsanevi Shovelhead ve Ironhead motorlardan türeyen bu motor, 1984 yılından bu yana Sportster motosikletlerin kalbinde yatan güç oldu.

          FAZLAS Daha az

          Handling

          Yol Tutuş

          Sokaklar Sportster motosikletin çöplüğüdür. Güçlü V-Twin motoru saran dar ve kıvrak şasi her daim onun kartviziti oldu. Bu temel denklemi nereye taşıdığımızı görmek için, 2017 Sportster modellerinden birinin dümenine geçmeniz yeterli. Bize güvenin! Günümüzün Sportster motosikletlerinde deneyimleyeceğiniz kesintisiz inovasyon ve iyileştirmelerin listesi inanın burada okumak istediklerinizden çok daha fazla.

          FAZLAS Daha az

          Comfort

          Konfor

          Bir Sportster motosikletin çelimsiz tarzına bakıyor olabilirsiniz. Hemen konforu düşünmeyin. Bu bir hata olabilir. 2017 Sportster modellerinden birinin selesine gömüldüğünüzde, sıkı bir çalışmaya hazır bu tarzın altında gizlenmiş üstün sürüş özelliklerini keşfedeceksiniz.

          FAZLAS Daha az