Fat Bob

Fat
Bob®

KAYDIR
 • Paint
   • Wheels
     ÖNEMLİ ÖZELLİKLER
      360°
      • BOYA VE JANTLAR
      • H-D1™ Fabrikada Özelleştirme
          Mobile Image

          OTANTİK STİL

          Dyna® ailesindeki motosikletler orijinal Harley-Davidson® fabrika çıkışlı custom motosikletlerin genlerini takip eder. Güçlü ön kısım ve şık bir şekilde bezenmiş jantlara dikkat edin. Şüphesiz şu an yuvarlanan bir heykele bakıyorsunuz.

          FAZLAS Daha az

          Mobile Image

          İKONİK MOTOR

          Bir sürücünün kalbine giden ve buradan hiç ayrılmayacak olan hava soğutmalı Twin Cam 103™ motordan gelen gücün sabit atımlarına ilişkin bir şeyler söz konusu. Bu deneyimi yaşadığınız an anlayacaksınız. Motorize taşımacılık dünyasında başka hiçbir şey bunun kadar tatmin edici olamazdı.

          FAZLAS Daha az

          Mobile Image

          Yol Tutuş

          Dyna motosikletin çekim gücüne kapılan acımasız bir sürücü çetesinin buluştuğu bir ortak nokta varsa, o da çok kolay tatmin olmamalarıdır. İşte bu yüzden bu ailedeki tüm motosikletleri çekici görünüm ile ödün vermeyen açık yol fonksiyonu arasındaki boşlukta bir köprü kurmak için tasarladık.

          FAZLAS Daha az

          Mobile Image

          Konfor

          Dyna ailesinin fabrika çıkışlı custom geçmişinde yeterince yolculuk yaptık. Henüz ortada hiçbir şey yokken ortaya çıkmaya başlayan bu makineyi daha iyi anladınız: Harley-Davidson touring motosiklet. Ciddi anlamda, sizi günümüzün Dyna motosikletinin selesinde bekleyen sürücü konforu için size verdiğimiz ilk ipucu.

          FAZLAS Daha az