V-ROD MUSCLE<sup>®</sup>
V-ROD MUSCLE<sup>®</sup>

Önerilen en yüksek satış fiyatı € 26.390

gösterilen Vivid Black

*Gösterilen araçlar piyasadan piyasaya görsel olarak değişiklik arz edebilir ve üretilen ve teslim edilen araçlardan farklılık gösterebilir. Ayrıntılar için bayinize başvurun.

*Belirtilmiş olan fiyatlar maksimum satış fiyatı olup, tüm vergiler dahildir.Tüm modeller için daha fazla bilgi almak ve güncel TL fiyatlarını öğrenmek için, lütfen en yakın satış temsilcimizle iletişime geçin.

Motoru çalıştırdığınızda doğrudan sizin adrenalin bezlerinize devasa beygir gücünü ve düşük devir torkunu gönderir. V-Rod Muscle® motosiklet sözünü sakınmadan söylüyor.

360°

Aile ağacında çeyrek millik asfalt vardır.

Burada gördüğünüz motosikleti bir araya getirmek için yarış kültürümüzün derinlerinden gelen daha kısa mesafeli yarış motorları, süper motorlar ve hatta küçük tahta pistlerden ilham aldık. Su soğutmalı 60° V-twin motor, yaşadığınız sokağa biraz alev püskürtmeye hazır bile. Amerikan muscle tarzını ortaya çıkaran kalın arka lastik ve stil detayları. Bazıları mutlak gücün getireceği ayartıcı etkiden endişe ediyor. Bizce gaza basın ve bunu bir deneyin.