NIGHT ROD<sup>®</sup> SPECIAL
NIGHT ROD<sup>®</sup> SPECIAL

Önerilen en yüksek satış fiyatı € 25.394

gösterilen Charcoal Denim

*Gösterilen araçlar piyasadan piyasaya görsel olarak değişiklik arz edebilir ve üretilen ve teslim edilen araçlardan farklılık gösterebilir. Ayrıntılar için bayinize başvurun.

*Belirtilmiş olan fiyatlar maksimum satış fiyatı olup, tüm vergiler dahildir.Tüm modeller için daha fazla bilgi almak ve güncel TL fiyatlarını öğrenmek için, lütfen en yakın satış temsilcimizle iletişime geçin.

Eğer geniş bir güç bandına sahip kusursuz işlenmiş siyah boyalı ve uç beygir gücünü sunan motorlar sizi cezbediyorsa bu motorla tanışmaya hazır olun.

360°

Siyah at her zaman gizemini koruyor.

Eğer bütün bu karartılmış metal görüntüsünün şeytani göründüğünü düşünüyorsanız, tam da üzerine bastınız. Night Rod® Special motosiklet, çift baş üstü kamerası, 4 subap başı, iki varillik egzozunu besleyen hız kümeleri gibi ciddi yarış özellikleriyle dolu su soğutmalı 60° V-twin motor etrafında yapılandırılan fastback arka bölümünden aerodinamik ön bölümüne kadar tamamen agresif bir motor. Diğer bir değişle gaz pedalına dokunduğunuzda hayat başlıyor. Bunların hepsinin koyu renklerle olması daha iyi.