TRI GLIDE<sup>®</sup> ULTRA
TRI GLIDE<sup>®</sup> ULTRA

Önerilen en yüksek satış fiyatı € 50.755

gösterilen Vivid Black

*Gösterilen araçlar piyasadan piyasaya görsel olarak değişiklik arz edebilir ve üretilen ve teslim edilen araçlardan farklılık gösterebilir. Ayrıntılar için bayinize başvurun.

*Belirtilmiş olan fiyatlar maksimum satış fiyatı olup, tüm vergiler dahildir.Tüm modeller için daha fazla bilgi almak ve güncel TL fiyatlarını öğrenmek için, lütfen en yakın satış temsilcimizle iletişime geçin.

Üç tekerlek üzerine ne kadar motosiklet sığdırabilirsiniz? Tri Glide® Ultra'ya motosiklete bir göz atın. Cevabınız onda.

360°

Ekstra bir tekerlekten daha fazlası var burada.

Tri Glide® Ultra modeli, Harley-Davidson® touring geleneğinde sevdiğiniz bütün noktaları ve hatta daha fazlasını içerir. Bütün Project RUSHMORE özellik ve iyileştirmelerinin üç tekerlekli şasi tasarımına uygulandığını göreceksiniz. Ayrıca önden arkaya bağlı frenlerin getirdiği güveni yaşayacaksınız. Bunlar da otele gittiğinizde yatakta titreşimi hissetmeye devam etmektense size çok daha fazla kilometre ve konfor sağlayacak. Bu motor ile çok uzaklara gidin. Hemen geri gelmek istemeyeceksiniz.