STREET GLIDE® Special
STREET GLIDE® Special

Önerilen en yüksek satış fiyatı € 35.890

gösterilen Vivid Black

*Gösterilen araçlar piyasadan piyasaya görsel olarak değişiklik arz edebilir ve üretilen ve teslim edilen araçlardan farklılık gösterebilir. Ayrıntılar için bayinize başvurun.

*Belirtilmiş olan fiyatlar maksimum satış fiyatı olup, tüm vergiler dahildir.Tüm modeller için daha fazla bilgi almak ve güncel TL fiyatlarını öğrenmek için, lütfen en yakın satış temsilcimizle iletişime geçin.

Konforlu, en üst seviye gezi teknolojisi ve eğlenceyi ya da asi, sade bagger stilini mi istiyorsunuz? Biz oyumuzu "evet"ten yana kullanıyoruz.

360°

Kilometreleri devirmek hiç bu kadar zevkli olmamıştı.

Şu sorunun cevabını görüyorsunuz: touring motosikletini premium özelliklerle donatıp nasıl hala sade, maceraperest görünüşü elde edebilirim? Project RUSHMORE yarasa kaportasına göz atın. Size bir fikir verecektir. Birinci sınıf 6,5 inç dokunmatik ekranlı eğlence sistemine ve BOOM!™ Box 6,5 GT ses sistemine bakıyorsunuz. Şu detayları kontrol edin: renk uyumlu kaporta kapağı, 19 inç challenger ön tekerlek, custom arka stop lambası ve kemer. Liste devam ediyor. Evet, yalınlaştırıldı ama üzerine Street Glide® Special da yüklendi.