ROAD KING<sup>®</sup> CLASSIC
ROAD KING<sup>®</sup> CLASSIC

Önerilen en yüksek satış fiyatı € 32.668*

gösterilen Vivid Black

*Gösterilen araçlar piyasadan piyasaya görsel olarak değişiklik arz edebilir ve üretilen ve teslim edilen araçlardan farklılık gösterebilir. Ayrıntılar için bayinize başvurun.

*Belirtilmiş olan fiyatlar maksimum satış fiyatı olup, tüm vergiler dahildir.Tüm modeller için daha fazla bilgi almak ve güncel TL fiyatlarını öğrenmek için, lütfen en yakın satış temsilcimizle iletişime geçin.

Whitewall jantli tekerlekler ve deri kaplama sele çantaları eklendi. Bu motosiklete Road King® Classic adını vermemizin bir nedeni var.

360°

Sadece hangi gün olduğunu unutmayacaksınız. Hangi yılda olduğunuzu bile unutacaksınız.

Dünya hızlı hareket ediyor ama Road King® Classic ile zamanı durdurduğunuzu hissedeceksiniz. Tel tekerlekler üzerinde klasik whitewall jantlarınız var. Büyük krom far lambalı kaporta ve daha sade zamanlardan kalma daha birçok stil detayı. Ama sürüş modern özelliklere sahip. Deri detaylarının altında koltuk çantaları su geçirmez, dayanıklı vinilden yapılmıştır. Ve elbette kendiniz ile arkanızda bırakacağınız bütün saatler arasındaki mesafeyi koyacağınız High Output Twin Cam motorunuz.