ROAD GLIDE<sup>®</sup> ULTRA
ROAD GLIDE<sup>®</sup> ULTRA

Önerilen en yüksek satış fiyatı € 38.381

gösterilen Billet Silver/Vivid Black

*Gösterilen araçlar piyasadan piyasaya görsel olarak değişiklik arz edebilir ve üretilen ve teslim edilen araçlardan farklılık gösterebilir. Ayrıntılar için bayinize başvurun.

*Belirtilmiş olan fiyatlar maksimum satış fiyatı olup, tüm vergiler dahildir.Tüm modeller için daha fazla bilgi almak ve güncel TL fiyatlarını öğrenmek için, lütfen en yakın satış temsilcimizle iletişime geçin.

2016'da piyasaya sürülecek olan bu motosiklet fabrika kapısında tekerlek çevirmeye başladıktan sonra ufka ulaşana kadar durmayacak. En yeni kilometre canavarımız ile birinci sınıf uçak konforunu ve BOOM!™ Box 6.5 GT ses sistemini deneyimleyin.

360°

Kocaman bir kıtayı küçücük hissettirecek bir sürüş.

Eğer hayaliniz büyükse, bu motosiklet sizin hayaliniz olabilir. Road Glide® Ultra motosiklet, Harley-Davidson Project RUSHMORE touring özelliklerinin tümü ile şu ana kadar geliştirilmiş rüzgarı en iyi kontrol eden kaportayı bir araya getirir. Tour-Pak® bagaj taşıyıcısı ile tek elle açılan koltuk çantalarına sahiptir. Birinci Sınıf Project RUSHMORE eğlence sistemi. Çifte Soğutmalı Twin Cam 103™ motor. Ve yolcunuz için akıl almaz derecede rahat bir yolculuk. Bütün bunlar Road Glide'ın agresif görüşünü etrafında şekillendirilmiştir. Evi geride bırakın.