ROAD GLIDE<sup>®</sup> SPECIAL
ROAD GLIDE<sup>®</sup> SPECIAL

Önerilen en yüksek satış fiyatı € 36.387

gösterilen Superior Blue

*Gösterilen araçlar piyasadan piyasaya görsel olarak değişiklik arz edebilir ve üretilen ve teslim edilen araçlardan farklılık gösterebilir. Ayrıntılar için bayinize başvurun.

*Belirtilmiş olan fiyatlar maksimum satış fiyatı olup, tüm vergiler dahildir.Tüm modeller için daha fazla bilgi almak ve güncel TL fiyatlarını öğrenmek için, lütfen en yakın satış temsilcimizle iletişime geçin.

Geniş yollarda kilometre sınırı olmadan konforun tadını çıkarmak istiyorsanız hayatınızın en iyi sürüşüne başlayabilirsiniz.

360°

Kendi sınırlarınızı koyun.

Ana akıntıyı yönlendiren kayalar gibi bizim şasiye monte Road Glide® Special motosiklet kaportamız da rüzgar ve geleneksel fikirleri aynı şekilde ayırıyor. Bir motosikleti kilometre, tavır ve işlev açısından ne kadar ileriye götürebileceğiniz yönünde bir egzersiz. High output motordan tek düğmeli koltuk çantasına ve premium 6,5 inç dokunmatik ekranlı eğlence sistemi ve BOOM!™ Box 6.5 GT ses sistemine kadar bütün Project RUSHMORE özellikleriniz var. Ayrıca CVO-stili elle ayarlanabilir alçak profil arka süspansiyon, parlak arka iç kaporta ve daha fazlası gibi özellikler de var. Şimdi tek soru ise siz buna hazır mısınız?