ULTRA LIMITED
ULTRA LIMITED

Önerilen en yüksek satış fiyatı € 40.092

gösterilen Mysterious Red Sunglo/Velocity Red Sunglo

*Gösterilen araçlar piyasadan piyasaya görsel olarak değişiklik arz edebilir ve üretilen ve teslim edilen araçlardan farklılık gösterebilir. Ayrıntılar için bayinize başvurun.

*Belirtilmiş olan fiyatlar maksimum satış fiyatı olup, tüm vergiler dahildir.Tüm modeller için daha fazla bilgi almak ve güncel TL fiyatlarını öğrenmek için, lütfen en yakın satış temsilcimizle iletişime geçin.

Daymaker™ LED far lambalarından Tour-Pak® bagaj taşıyıcıya kadar baştan aşağıya donatılmış en üst sınıf gezi konforunu yaşamaya hoşgeldiniz.

360°

Mükemmel uzunluk, genişlik ve tavrı keşfedin.

Project RUSHMORE Ultra touring deneyimi ile elde ettikleriniz: Bütün fikirler, milyonlarca kilometre sürüş, sürücülerle yapılan yüzlerce konuşma geleceği yakalamaya çalışan bir makinenin temelini oluşturabilir. Tek dokunuş ile açılan koltuk çantaları gibi. Ön tarafın zorlanmasını azaltan kaporta. Daha fazla geçiş gücü. Birinci sınıf eğlence ve ses sistemi. Daha fazla yolcu alanı. Dokunmatik ekrandaki GPS'e koordinatlarınızı girin ve yola devam edin. Şehrin dışına çıkmadan önce kendinizi tam da olmak istediğiniz yerde bulacaksınız.