ELECTRA GLIDE® ULTRA CLASSIC®
ELECTRA GLIDE® ULTRA CLASSIC®

Önerilen en yüksek satış fiyatı € 38.398

gösterilen Superior Blue

*Gösterilen araçlar piyasadan piyasaya görsel olarak değişiklik arz edebilir ve üretilen ve teslim edilen araçlardan farklılık gösterebilir. Ayrıntılar için bayinize başvurun.

*Belirtilmiş olan fiyatlar maksimum satış fiyatı olup, tüm vergiler dahildir.Tüm modeller için daha fazla bilgi almak ve güncel TL fiyatlarını öğrenmek için, lütfen en yakın satış temsilcimizle iletişime geçin.

İki bölmeli Electra Glide seleye oturun ve nereye kadar gidebileceğinizin veya her şeyin ne kadar iyi hissedebileceğinin kesinlikle sınırı olmadığını görün.

360°

Aşındırdığınız her bir kilometre daha güzel hale geliyor.

İlk Electra Glide® motosikletin 1965 yılında ülkeyi dolaştığı ilk günden beri tek bir misyonu vardı. Sürüşü, sürücünün işlev ve konfor anlamında deneyimlediği her şeyin ötesinde kozmik bir sıçrayışa çevir. Şimdi burada bu ilk günün kilometrelerce ötesindeyiz. Ve öğrendiğimiz her şey bu Project RUSHMORE makinelerinin içine inşa edildi. Tek düğmeli koltuk çantaları, GPS ve eğlence sistemi, sürücü etrafında daha iyi hava akışı, daha iyi geçme gücü ve liste devam ediyor. Bunların tümünü bütün bu aygıtlar içinde makinenin gerçek ruhunu kaybetmeden yaptık. Ne kadar ilerlediğimizi görmek için 2016 yılında Electra Glide ismini taşıyan motora bakın.