SEVENTY-TWO<sup>®</sup>
SEVENTY-TWO<sup>®</sup>

Önerilen en yüksek satış fiyatı € 17.189

*Gösterilen araçlar piyasadan piyasaya görsel olarak değişiklik arz edebilir ve üretilen ve teslim edilen araçlardan farklılık gösterebilir. Ayrıntılar için bayinize başvurun.

*Belirtilmiş olan fiyatlar maksimum satış fiyatı olup, tüm vergiler dahildir.Tüm modeller için daha fazla bilgi almak ve güncel TL fiyatlarını öğrenmek için, lütfen en yakın satış temsilcimizle iletişime geçin.

Sade iskeleti, dar tasarımı white wall lastikleri ve 2,1 galon deposu ile motosikletin doğrudan 70'lerin chopper stilinden çıktığını hemen ortaya koyuyor. Yani motosikletin nereden geldiğini bilmemek imkansız.

360°

Geçmişimizde olan ve sizin de bilmeniz gerekenler var.

Sokaklarda teker çeviren Harley-Davidson® Seventy-Two motosikletinin retro görüntüsünü ve asi stilini kaçırmak imkansız. Ayaklar önde. Yumruklar rüzgara karşı. Küçük 7,9 litrelik depo, klasik ince whitewall jantlar, eğimli ön direksiyon üzerinde kalın metal pul baskılı Hard Candy Custom™. Ancak kendisinden önce gelen 70'lerin garaj chopper'larının aksine, güvenini ön ve arka frenlerinden alıyor. Bu ve bunun gibi sürüşü iyileştiren birçok yeni teknoloji. Seventy-Two® motosiklet. Günümüz modernizmine göre arındırılmış. Gerçek, retro, kanun tanımaz ruh.