ROADSTER<sup>™</sup>
ROADSTER<sup>™</sup>
Roadster™

Önerilen en yüksek satış fiyatı € 17.704

gösterilen Black Denim

*Gösterilen araçlar piyasadan piyasaya görsel olarak değişiklik arz edebilir ve üretilen ve teslim edilen araçlardan farklılık gösterebilir. Ayrıntılar için bayinize başvurun.

*Belirtilmiş olan fiyatlar maksimum satış fiyatı olup, tüm vergiler dahildir.Tüm modeller için daha fazla bilgi almak ve güncel TL fiyatlarını öğrenmek için, lütfen en yakın satış temsilcimizle iletişime geçin.

Yeni Roadster™ motosiklet gücü, çevikliği ve garage-built custom tarzını bir araya getirerek 60 yıllık Sportster ruhunu yansıtıyor.

360°

Yola Yol Kadar Yakın Olun.

Yeni Roadster™, Sportster® serisinde premiuma çağ atlatıyor. Dev üçlü kelepçe, 43 mm'lik ters ön çatal, güçlü çift disk ön frenler, premium arka süspansiyon, ikonik yakıt deposu ve kısa arka tampon, yeni dijital gösterge tablosuyla tamamlanıyor. Agresif sürüş pozisyonuna sahip olan motosiklet önde 19”, arkada 18” çapında ofsetli ayrık 5 kollu dökme alüminyum jantlar, alçaltılmış gidon, orta kumanda ve yeni ikili sele sayesinde uzun sürüşleri konforlu hale getiriyor. 45 derece eğimli 1200cc motor muazzam torkla geliyor. Pedala basın ve kendinizi jet hızına bırakın.