FORTY-EIGHT<sup>®</sup>
FORTY-EIGHT<sup>®</sup>

Önerilen en yüksek satış fiyatı € 17.105

gösterilen Vivid Black

*Gösterilen araçlar piyasadan piyasaya görsel olarak değişiklik arz edebilir ve üretilen ve teslim edilen araçlardan farklılık gösterebilir. Ayrıntılar için bayinize başvurun.

*Belirtilmiş olan fiyatlar maksimum satış fiyatı olup, tüm vergiler dahildir.Tüm modeller için daha fazla bilgi almak ve güncel TL fiyatlarını öğrenmek için, lütfen en yakın satış temsilcimizle iletişime geçin.

Yeniden tasarlanan 2016 Forty-Eight® motosikleti, kalın ön parçasından yeni dökme alüminyum tekerlerine kadar size hiç olmadığı kadar alçak bir Dark Custom™ stili ile sunuluyor.

360°

Bu motosikleti yeniden inşa etmedik. Var olanı tekrar yükledik.

Bu yakıt deposunun ilk kez kullanıldığı tarih 1948'dir. Ama kimse bu ikonik deponun böyle bir güzelliğin üzerine yerleştirildiğini daha önce görmemişti. Forty-Eight® motosiklet yeniden doğdu. Bu makinenin bütün mükemmel özellikleri iyileştirilerek yenilendi. Daha iyi koltuk. Daha iyi süspansiyon. Yeni hafif sıklet mag tekerlekler. Mükemmel frenler. Ve artık depo 70'lerden ilham alan grafikleri taşıyor. Dark Custom™ iron tarihinde yazılan yeni sayfaya hoş geldiniz.


Videoyu izle    >