SOFTAIL SLIM<sup>®</sup>
SOFTAIL SLIM<sup>®</sup>

Önerilen en yüksek satış fiyatı € 27.303

gösterilen Vivid Black

*Gösterilen araçlar piyasadan piyasaya görsel olarak değişiklik arz edebilir ve üretilen ve teslim edilen araçlardan farklılık gösterebilir. Ayrıntılar için bayinize başvurun.

*Belirtilmiş olan fiyatlar maksimum satış fiyatı olup, tüm vergiler dahildir.Tüm modeller için daha fazla bilgi almak ve güncel TL fiyatlarını öğrenmek için, lütfen en yakın satış temsilcimizle iletişime geçin.

Klasik, sert bobber stili ile High Output Twin Cam 103B™ Motorunun gücünü barındıran mükemmel karışım. Hatasız, klasik iron stiline sahip modern bir sürüş.

360°

Eski güzel günler geri geldi.

Softail Slim® bir zıtlık çalışması. Hollywood direksiyon, ince arka tekerlek, kedi gözü konsolu ve yer plakaları custom motosiklet heyecanının ilk günlerini anımsatıyor. Ancak bir yandan da High Output Twin Cam 103B™ motor, gizli süspansiyon ve anında tepki veren mükemmel fren sistemi gibi tamamen modern özellikleri içeriyor. Parlak kromun karartılmış metal ile birleşimine dikkat edin. Baskılı siyah jantlara sahip işlenmiş tekerlekler. Sürücü olmak için hiç bu kadar zevkli olmamıştı.