HERITAGE SOFTAIL<sup>®</sup> CLASSIC
HERITAGE SOFTAIL<sup>®</sup> CLASSIC

Önerilen en yüksek satış fiyatı € 31.074

gösterilen Crushed Ice Pearl/Frosted Teal Pearl

*Gösterilen araçlar piyasadan piyasaya görsel olarak değişiklik arz edebilir ve üretilen ve teslim edilen araçlardan farklılık gösterebilir. Ayrıntılar için bayinize başvurun.

*Belirtilmiş olan fiyatlar maksimum satış fiyatı olup, tüm vergiler dahildir.Tüm modeller için daha fazla bilgi almak ve güncel TL fiyatlarını öğrenmek için, lütfen en yakın satış temsilcimizle iletişime geçin.

Bir yandan bugünün haberleri kadar yeni konfor anlayışı, diğer yandan High Output Twin Cam 103B™ motordan gelen güç. Ama görüntü hala bu makinenin orijinal tasarım geçmişini yansıtıyor.

360°

Tarihte bırakılamayacak kadar güzel bir motor.

Heritage Softail® Classic geçen günlerin nostaljisini anımsatıyor ancak sürücünün sahip olacaklarının sadece yarısı. Gizli süspansiyon, eski Hardtail'in kemikleri sallayan sürüşü olmadan özgün bir görünüş sağlıyor. Uzun kaldırımlarda cruise kontrolu konforunu yakalayabiliyorsunuz. Yeniden tasarlanmış koltuk ve yeniden tasarlanmış deri çanta. Ve en iyisi de yeni High Output Twin Cam 103B™ motor. Bu görünüşü yeniden icat etmeyeceğiz. Ama sürüşü sürekli yeniden icat ediyoruz.