Softail Slim<sup>®</sup> S
Softail Slim<sup>®</sup> S

Önerilen en yüksek satış fiyatı € 29.713

*Gösterilen araçlar piyasadan piyasaya görsel olarak değişiklik arz edebilir ve üretilen ve teslim edilen araçlardan farklılık gösterebilir. Ayrıntılar için bayinize başvurun.

*Belirtilmiş olan fiyatlar maksimum satış fiyatı olup, tüm vergiler dahildir.Tüm modeller için daha fazla bilgi almak ve güncel TL fiyatlarını öğrenmek için, lütfen en yakın satış temsilcimizle iletişime geçin.

Sokakta hiçbir şey güç kadar saygı toplayamaz. Dolayısıyla yeni Softail Slim® S motoru inşa ederken bu yıl bir cruiser'da görebileceğiniz en güçlü motor ile donattık.

360°

Amerikan Kası

Softail Slim® içindeki mükemmel bütün özellikleri aldık ve bunlara daha fazlasını da ekledik. Öncelikle Screamin’ Eagle® Hava Soğutmalı Twin Cam 110B™ motor ile ekstra güç ekledik. Asker temasını zeytin yeşili boya seçeneği ile daha ileriye taşıdık ve gerisini olabildiğince siyah bıraktık. Siyah üçlü kelepçe ve basamaklar, parlak siyah far lambası halkası, çatal kaydırıcı kapakları ve alt çatallar. Siyah fren kolları, aynalar ve kesik susturucu ile siyah üst/alt ikili egzoz. Her bir santimetresi eski demir stili takip eden modern bir güce sahip.

Bir Tur Atın