LOW RIDER<sup>®</sup> S
LOW RIDER<sup>®</sup> S
Low Rider® S

Önerilen en yüksek satış fiyatı € 27.668

gösterilen Vivid Black

*Gösterilen araçlar piyasadan piyasaya görsel olarak değişiklik arz edebilir ve üretilen ve teslim edilen araçlardan farklılık gösterebilir. Ayrıntılar için bayinize başvurun.

*Belirtilmiş olan fiyatlar maksimum satış fiyatı olup, tüm vergiler dahildir.Tüm modeller için daha fazla bilgi almak ve güncel TL fiyatlarını öğrenmek için, lütfen en yakın satış temsilcimizle iletişime geçin.

Yeni Low Rider® S, custom tarzını benzersiz ve güçlü yeni bir doruğa taşıyor. Sabit hız ekranının ardına geçin ve sıkı tutunun.

360°

Arka sokakların delikanlısı.

1977'de, ilk Harley-Davidson® Low Rider® asfalta dokunduğunda, custom tasarım asla ulaşılamamış sınırlara kapıları araladı. Şimdi Low Rider® S, fabrikada custom tarzını benzersiz ve güçlü yeni bir doruğa taşıyor. Screamin’ Eagle Twin Cam 110™ motorumuzu çevik Dyna şasisine monte ettik ve ağır bir havalandırma ağzı kurduk. Uzun gidonlar, ortaya monte edilmiş kumandalar ve yeni bir koltuk ekledik. Bu koltuk, kolları yukarı ve dışarı doğru, bacakları da kare şeklinde ön ve arka süspansyon boyunca konumlandırıyor ve sürücüye devasa gücü iyi amaçlarla kullanması için her şeyi sunuyor. Geri kalan kısmı soyduk, altın aksanlarla ve ince şeritlerle kararttık ve beş jant telli dökme alüminyum tekerleklerle uyumlu hale getirdik. Sabit hız ekranının ardına geçin ve sıkı tutunun.