LOW RIDER<sup>®</sup>
LOW RIDER<sup>®</sup>
Low Rider®

Önerilen en yüksek satış fiyatı € 22.321

gösterilen Vivid Black

*Gösterilen araçlar piyasadan piyasaya görsel olarak değişiklik arz edebilir ve üretilen ve teslim edilen araçlardan farklılık gösterebilir. Ayrıntılar için bayinize başvurun.

*Belirtilmiş olan fiyatlar maksimum satış fiyatı olup, tüm vergiler dahildir.Tüm modeller için daha fazla bilgi almak ve güncel TL fiyatlarını öğrenmek için, lütfen en yakın satış temsilcimizle iletişime geçin.

Asfalt bağımlılarının, gelenekselcilerin ve göz alıcı custom stili ile bakışlarını üzerine toplamak isteyen herkesin favorisi.

360°

Yan ayaklığına yaslanmış haliyle bile çok güçlü.

Büyük ikisi bir arada egzozun sıvı kıvrımlarını besleyen kaslı Twin Cam™ 103 motoruna bakıldığında Low Rider® modelinin uzun, zorlu ve sık yapılan yolculuklar için tasarlandığı aşikardır. Ve böyle de olması gerekir. On yıllardır Low Rider® ismi bir türlü tatmin olmayan sürücüler ile eş anlamlı olarak kullanılmıştır. Şimdi ise model her zamankinden daha fazla kilometre yapmak için tasarlandı. Ortaya monte edilen kumandalar. Ve ayarlanabilir koltuk ve gidon. Kuvvetli çift diskli ön frenler. Ve daha fazlası. Gerçekten de hazır mıyız?