CVO<sup>™</sup> STREET GLIDE<sup>®</sup>
CVO<sup>™</sup> STREET GLIDE<sup>®</sup>

Önerilen en yüksek satış fiyatı € 53.412

gösterilen Atomic Red/Candy Apple Flames

*Gösterilen araçlar piyasadan piyasaya görsel olarak değişiklik arz edebilir ve üretilen ve teslim edilen araçlardan farklılık gösterebilir. Ayrıntılar için bayinize başvurun.

*Belirtilmiş olan fiyatlar maksimum satış fiyatı olup, tüm vergiler dahildir.Tüm modeller için daha fazla bilgi almak ve güncel TL fiyatlarını öğrenmek için, lütfen en yakın satış temsilcimizle iletişime geçin.

Baştan sona custom detaylarıyla süslenmiş ve boyanmış olan bu göz alıcı motosiklet, Motosiklet Haftasında kendi sokak partinizi yapmanızı sağlayacak Premium BOOM!™ ses sistemine sahiptir.

360°

Fabrikadan çıkmayacağını düşündüğünüz her şey bu motorda var.

Diyelim ki ana cadde üzerindeki bütün gözleri sizin üzerinize çekecek tamamen custom görünüşlü bir motosiklet ile Motosiklet Haftasına gitmek istiyorsunuz. Ama bir yandan da en ince teknoloji ve touring deneyimi ile donatılmış sağlam ve size uygun bir makine de sizi cezbediyor. Ve diyelim ki bunların hepsinin 110 kübik inç Harley-Davidson® V-twin motor üzerinde yapılandırılmasını istiyorsunuz. Göz alıcı Aggressor tekerleklerinden premium Project RUSHMORE özelliklerine ve parlak LED yuvarlak dönüş ışıklarına kadar birçok özellik barındıran CVO™ Street Glide® motosikleti deneyin. Neden hepsi olmasın ki?