PENCEREYI KAPAT Yazdır

  JURIDISK MEDDELELSE

 

World Wide Web sitesinde ("Web Sitesi") görülen tüm metin, grafik ve diğer içerik aksi belirtilmedikçe, H-D U.S.A., LLC mülkiyetindedir. Telif Hakkı 1999-2012 H-D U.S.A., LLC, 3700 W. Juneau Avenue, Milwaukee, Wisconsin 53208 A.B.D. Tüm Hakları Saklıdır.

 

Kendi kişisel kullanımınız için ve aşağıdaki koşullar altında bu Web Sitesinde yer alan içeriği kopyalayabilir, yazdırabilir ve kullanabilirsiniz: (1) bu Web Sitesinde mevcut olan içerik sadece bilgilendirme ve ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir; (2) bu Web Sitesinde mevcut hiçbir metin, grafik veya başka içerikte herhangi bir değişiklik yapılamaz; ve (3) bu Web Sitesinde mevcut her türlü grafik eşlik eden metinden ayrı olarak kullanılamaz, kopyalanamaz veya dağıtılamaz. Burada açıkça belirtilmediği müddetçe, burada bulunan hiçbir şey, uygulama, itiraz hakkının düşmesi veya başka bir şekilde H-D U.S.A. veya üçüncü bir tarafa ait olan herhangi bir patenti, telif hakkını, ticari markayı veya başka bir fikirsel mülkiyeti kullanma hakkına yönelik herhangi bir lisansı veya başka bir onayı vermez.

 

BU WEB SİTESİ DÜNYA ÖLÇEĞİNDEKİ HARLEY-DAVIDSON BAYİLERİNE YÖNLENDİREN VEYA ERİŞİMİ SAĞLAYAN BAĞLANTILARI İÇEREBİLİR. HARLEY-DAVIDSON BAYİLERİ BAĞIMSIZ İŞLETMECİLERDİR VE HARLEY-DAVIDSON ACENTELERİ DEĞİLLERDİR. HARLEY-DAVIDSON BU SİTENİN BAĞLANTILI OLABİLECEĞİ HARLEY-DAVIDSON BAYİLERİNE AİT WEB SİTELERİNİN VE DİĞER SİTELERİN İÇERİĞİ, ERİŞİMİ, KULLANIMI VE PERFORMANSI KONULARINDA SORUMLULUK KABUL ETMEZ. 

 

3M, Aquatex, Armacor, Astrosorb, Blue Coral Blue Buster, Cambrelle, Clincher, Comfort Foam, ComforTemp, CoolMax, Cordura, Dacron, Dunlop, Dynax, Fog-Out, Goodyear, Gore-Tex, Hydrofil, Kevlar, Koslan, Lexan, Loctite, Nomex, Novus, Permatex, Phillips, Polartec, Primaloft, Pyrovatex, S100, Scotchlite, Shock Absorbers, Thermax, Thermolite, Thinsulate, Torx, Velcro, Vibram ve Windtex kendi mülkiyet sahiplerinin ticari markalarıdır. Herhangi bir ürüne, işleme, yayına, servise yapılan referans veya ticari isim, ticari marka, üretici veya başka şekilde herhangi bir üçüncü tarafça yapılan teklif, bunların Harley-Davidson tarafından onaylandığı veya tavsiye edildiği anlamına gelmez.

 

Bu Web Sitesinin herhangi bir kullanıcısı herhangi bir Harley-Davidson ürünü ve hizmeti veya bu Web Sitesinin içeriğine ilişkin fikirler, yorumlar, öneriler veya sorular gibi herhangi bir geri bildirim veya bilgi gönderirse, bu bilgiler gizli olarak nitelendirilmeyecek ve Harley-Davidson bu tür bilgilere yönelik hiçbir sorumluluk altına girmeyecek ve bilgileri sınırlama olmaksızın çoğaltmakta, kullanmakta, ifşa etmekte ve başkalarına göndermekte serbest olacaktır. Bununla birlikte Harley-Davidson, bu tip bilgilerde yer alan her türlü fikir, konsept, beceri ve tekniği, bu tip fikirleri, konseptleri, becerileri veya teknikleri içeren ürünleri geliştirme, üretme ve pazarlama dahil olmak üzere ve bu amaçlarla sınırlı olmamak üzere her türlü amaçla kullanmakta serbest olacaktır.

 

Bu Web Sitesine kulanıcılar tarafından uluslararası çapta erişilebilir ve ülkenizde mevcut olmayan veya yasaklanan Harley-Davidson ürünlerine, programlarına ve hizmetlerine referansları veya çapraz referansları içerebilir. Bu tip referanslar Harley-Davidson’un bu tür ürünleri, programları veya hizmetleri ülkenizde mevcut hale getirmek istediği veya bu tür ürünlerin ülkenizde yasal olarak kullanılabileceği anlamına gelmez. Harley-Davidson önceden bildirimde bulunmaksızın modellerin, parçaların ve aksesuarların ve diğer bileşenlerin üretimine son verme veya teknik özelliklerde değişiklik yapma hakkını herhangi bir sorumluluk taşımadan saklı tutar. Bu sitede resmi verilen ve burada listelenen teknik özelliklere göre üretilen araçlar, parçalar ve aksesuarlar sadece İngiltere içinde satışa yöneliktir.

 

ARAÇ VE AKSESUAR ÖZELLİKLERİ YEREL YASALARA BAĞLI OLARAK ÜLKEDEN ÜLKEYE FARKLILIK GÖSTEREBİLİR VE BAZI MODELLER VE AKSESUARLAR BELİRLİ ÜLKELERDE MEVCUT OLMAYABİLİR. BİRÇOK ÜLKENİN, KENDİ ŞARTNAMELERİNE GÖRE ÜRETİLMEYEN ARAÇLARIN VE AKSESUARLARIN İTHALATINI, TESCİLİNİ VE/VEYA KULLANIMINI YASAKLADIĞINI AKLINIZDA TUTUN. BU WEB SİTESİNDE LİSTELENEN VEYA GÖRÜNTÜLENEN HER TÜRLÜ PARÇA, AKSESUAR VEYA MODELİN KULLANIMINA YÖNELİK AYRINTILAR İÇİN YEREL YETKİLİ HARLEY-DAVIDSON BAYİSİ İLE İRTİBATA GEÇMELİSİNİZ. 

 

Bu Web Sitesine erişim izlenmektedir. Talep edilen URL’ler, talebin kaynaklandığı makine ve talebin zamanı erişim istatistikleri ve güvenlik amaçlarıyla kaydedilmektedir. Bu Web sitesinin kullanımı bu tip bir izlemeyi onayladığınız anlamına gelir. Bu Web Sitesi mekanik, haberleşme, yazılım, donanım ve üçüncü parti sağlayıcı arızaları nedeniyle ara sıra erişime kapanabilir. Harley-Davidson bu tip bir aksamanın ne zaman olacağını tahmin veya kontrol edemez ve bu tip bir aksamanın süresini kontrol edemez.

 

Harley-Davidson tarafından bu Web Sitesinde sunulan bilgilerin ve ilgili materyallerin doğruluğunu ve bütünlüğünü sağlamak için ciddi çabalar gösterilmekle birlikte, bu Web Sitesinde, herhangi bir Harley-Davidson bayisine ait Web Sitelerinde veya başka bir Web Sitesinde görülen eksik basım, güncelliğini yitirmiş bilgi, teknik hatalar veya fiyatlama yanlışları, tipografik veya görülen başka hatalar konusunda Harley Davidson sorumlu değildir. Bilgiler ve ilgili materyaller bildirimde bulunulmaksızın değiştirilebilir. Bu Web Sitesi ve içerdiği tüm bilgiler ve ilgili materyaller “OLDUĞU GİBİ” sunulmaktadır. Harley-Davidson, bu Web Sitesinin veya içerdiği bilgilerin veya materyallerin tamlığı, doğruluğu, güncelliği veya yeterliliği veya uygunluğu, işlevselliği, kullanışlılığı veya kullanımına ilişkin hiçbir beyan veya garantide bulunmaz. Bu Web Sitesini kullanarak, bu Web Sitesinde yer alan bilgilerin ve materyallerin eksik, yanlış, güncelliğini yitirmiş olabileceği veya ihtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize cevap veremeyebileceği riskini kabullenmiş olursunuz. 

 

HARLEY-DAVIDSON BU SİTEDE YER ALAN BİLGİLERDEN, GRAFİK VE DİĞER MATERYALLERDEN, BELİRTİLEN VEYA KASTEDİLEN SINIRSIZ SORUMLULUK İÇEREN GARANTİLER VEYA TİCARİ UYGUNLUKLARDAN, BELİRLİ AMAÇLAR İÇİN YETERLİLİKLERDEN VE HER TÜRLÜ GARANTİLERDEN SORUMLU DEĞİLDİR.

© 2001-2014 H-D. Tüm hakları saklıdır.