Renew the Ride

 

 

 

 

RENEW THE RIDE

Harley-Davidson topluluğu sürüş özgürlüğünü korumaya ve yenilemeye kararlı. Muhteşem doğa yalnızca yaşadığımız yer değil, aynı zamanda özgürce sürdüğümüz yerdir.


Videoyu izleyin

RENEW THE RIDE

50 Million Trees by 2025

2025'e KADAR 50 MİLYON AĞAÇ

Dünyanın dört bir yanındaki Harley-Davidson binicilerini, The Nature Conservancy'nin 2025 yılına kadar 50 milyon ağaç dikme projesine yardım ederek sürüşünü yenilemesi için bir araya getiriyoruz. Sen de katılmak ister misin? Bölgenizdeki Harley-Davidson yetkili satıcısına danışarak yaklaşan bir Renew the Ride etkinliği olup olmadığını sorabilir ya da hemen online olarak bağış yapabilirsiniz.

 

 

our mission

ÇEVRECİLİKTE İŞBİRLİĞİ

PARTNERS IN PRESERVATION

Harley- Davidson® dünyanın öncü çevre koruma organizasyonu olan The Nature Conservancy ile bir fark yaratmak için işbirliği içerisinde. Tıpkı Harley Owners Group ® (H.O.G. ®) gibi, The Nature Conservancy'nin dünya çapında "muhteşem doğa"yı koruma tutkusuyla dolu bir milyonu aşkın üyesi var, üstelik ellerini kirletmekten çekinmiyorlar. 

our commitment to sustainability

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞE OLAN BAĞLILIĞIMIZ

Harley-Davidson'ın yaşadığımız ve sürdüğümüz dünyayı korumak için yaptığı çalışmalar ile ilgili daha fazla bilgi almak için Harley-Davidson ® Sürdürülebilir Strateji Raporu'nu indirebilirsiniz.

PDF'i indir