NASIL HARLEY DAVIDSONBAYİSİ OLABİLİRİM?

Harley-Davidson bayilerimiz, Harley-Davidson motosikletlerine olan aşkın etrafında buluşmuş pek çok farklı müşterinin ve çok özel bir yaşam kültürünün bekçileridir.

HARLEY DAVIDSON İLE İLİŞKİ

Harley-Davidson, Harley-Davidson® bayiliği için bir franchise ücreti talep etmemektedir. Tüm bayilerimiz bağımsız iş insanlarıdır. Her bayi, belirli Harley-Davidson® motosiklerini, finans ve sigorta ürünlerini, parça ve aksesuarlarını ve MotorClothes® kıyafet ve koleksiyon ürünlerinin satış faaliyetini Harley-Davidson Motor Company ile yapmış olduğu sözleşmeye göre yapar.

FİNANSAL GEREKLİLİKLER

Bayilik alınabilmesi için gereken yatırım gerekliliklerinin yanı sıra, Harley-Davidson Motor Company potansiyel bayilerin aday bayi veritabanına alınabilmesi için bazı asgari finansal gereklilikler de koymuştur. Bu finansal gereklilikler, adayın yeterince güçlü ve işini sürekli büyüterek sürdürebilecek kapasitede olduğundan emin olmaya yöneliktir.

NOTE: The investment requirements for a sellout of an existing dealership are often higher than $1 million unencumbered funds.

BAYİ BAŞVURUSU

Bayi Başvuru Formu'nun (PDF) bir nüshası eksiksiz olarak doldurulmalıdır. Bayi Başvuru Formu, belgede adı geçen tüm başvuru sahiplerince imzalanmalı ve tarih atılmalıdır. Form postayla veya elektronik ortamda gönderilebilir.

Asgari finansal, kişisel ve ticari gerekliliklerin yanı sıra, %50'den yüksek bir çoğunluk hissesine sahip olma şartı aradığımızı da hatırlatırız.

Bir Bayi Başvuru Formu (PDF) alınınca, başvuru sahibinin Harley-Davidson tarafından öngörülen yeterlilik kriterlerini karşılayıp karşılamadığını belirlemek için başvuru incelenir. Tüm kriterler karşılanıyorsa, potansiyel bayi veritabanımıza eklenirsiniz. Ortalama olarak, başvurunun alınmasından sonraki 45 gün içinde sonuç size bildirilecektir. Bilgileriniz ise bir yıl boyunca veritabanımızda saklanacaktır.

Bayi Başvuru Formu'nu göndermeniz başvuru sürecinin sadece ilk adımıdır ve resmen onaylanmanıza ve Bayi Sözleşmesi'ni imzalamanıza kadar Harley-Davidson bayisi olmuş sayılmazsınız.

Harley-Davidson Motor Company'ye gösterdiğiniz ilgi için bir kez daha teşekkür ederiz. Bayi Başvuru Formunuzu almaktan mutluluk duyacağız.


ÜÇ ÖNEMLİ BİLGİ

1

Yeni Bayiler
(Hedefler) - Harley-Davidson, yeni bayilerin açılacağı pazarları ve lokasyonları seçer. Harley-Davidson, bayi ağının genişletilmesi kararını verirken kendi pazar çalışmalarını yürütür.

2

Parça/kıyafet satışı
Harley-Davidson ürünleri, sadece tüm ürünleri bünyesinde barındıran yetkili bayiler aracılığıyla dağıtılır. Sadece tüm ürünleri bünyesinde barındıran bu yetkili bayiler MotorClothes® kıyafetleri, koleksiyon ürünleri ve Orijinal Motor Aksesuarları satmak için ek yer açabilir.

3

Finansal Gereklilikler
Tüm Harley-Davidson bayi adayları, güçlü bir konuma gelebilmeleri ve işlerini düzenli olarak büyütebilmeleri için gereken yatırımı yapabilecek fona sahip olduklarını kanıtlamak zorundadırlar.

BAYİ OLMAK İÇİN BAŞVURUN

Sonraki adıma geçmeye hazır mısınız? Bayilik Başvurusunda bulunabilirsiniz
Başvuru Formunu İndirin