Street
Rod

Przewijaj
 • KOLORY
   • KOŁA
     NAJWAŻNIEJSZE CECHY
      360°
      • KOLORY I KOŁA
      • Personalizacja Fabryczna H-D1™
          Urban Mobility

          Miejski

          Każdy cal tego motocykla został stworzony z myślą o poruszaniu się w przestrzeni miejskiej. Street Rod™ wyposażony jest w nowy silnik High-Output Revolution X™, który wystrzeli Cię spod świateł z prędkością 9000 obrotów na minutę. Nowy, 43 milimetrowy odwrócony widelec przedni oraz tylne amortyzatory typu piggyback pozwalają z łatwością przedzierać się przez zakorkowane ulice. A przy tym nadają rasowego i drapieżnego wyglądu. Siedząc we wgłębionym siedzeniu w sportowym stylu masz pewność, że już zawsze będziesz wyróżniać się z tłumu.

          WIĘCEJ Mniej

          Authentic H-D

          Prawdziwy

          Wsłuchaj się w dźwięk wydobywający się z nowego, krótszego i szerszego wydechu motocykla Street Rod™. Brzmienie maszyny zostało doprowadzone do perfekcji w naszym nowoczesnym studiu dźwiękowym, dzięki czemu rozpoznasz je natychmiast, nawet z zamkniętymi oczami. To właśnie niewielkie detale sprawiają, że motocykl ten wygląda nowocześnie, elegancko i solidnie. To prawdziwy Harley-Davidson®.

          WIĘCEJ Mniej

          Custom Soul

          CHARAKTER

          Świeżo zdjęta z linii produkcyjnej maszyna jest smukła, drapieżna i przykuwająca wzrok. Dopasowana kolorystycznie owiewka z czarnym insertem nadaje temu modelowi Street zupełnie nowego wyrazu. Kierownica z lusterkami po bokach pozwala na przyjęcie agresywnej pozycji do jazdy w ruchu miejskim. Elegancka kierownica, dobrana pod kolor owiewka oraz kierunkowskazy led motocykla Street Rod idealnie pasują do miejskiego krajobrazu.

          WIĘCEJ Mniej