Roadster<sup>™</sup>

Roadster

PRZEWIJAJ
 • KOLORY
   • KOŁA
     NAJWAŻNIEJSZE CECHY
      360°
      • KOLORY I KOŁA
      • Personalizacja Fabryczna H-D1™
          ,,Mobile Image

          ORYGINALNY STYL

          Aby opisać motocykl Roadster™, wystarczą trzy słowa: garażowy model custom. Ma dopracowane elementy stylistyczne, obniżoną kierownicę, ścięty tylny błotnik, grafikę inspirowaną wyścigami, żebrowaną pokrywę zapłonu oraz czarne osłony wydechu. Ta lista jest długa.

          WIĘCEJ Mniej

          Mobile Image

          IKONICZNY SILNIK

          Wysoki moment obrotowy to cecha charakterystyczna silnika Evolution® V-Twin o pojemności 1200 cm3 zamontowanego na zwinnej ramie nowego modelu Roadster™. Silnik jest również znany z przenikającego duszę dźwięku.

          WIĘCEJ Mniej

          Mobile Image

          PROWADZENIE

          Roadster daje niezwykłe poczucie mocy podczas ulicznej jazdy, jednak miejscem, w którym naprawdę błyszczy są zakręty. To jedyny model Sportster®, który wyposażono w odwrócony przedni widelec. A nowe 43 mm przednie zawieszenie z wymiennym wkładem oraz nowa geometria ułatwiają prowadzenie i skracają czas reakcji maszyny na działania kierowcy. Całość uzupełniają opony Dunlop® Harley-Davidson® Radial o wysokiej przyczepności.

          WIĘCEJ Mniej

          Mobile Image

          KOMFORT

          Wystarczy jedno spojrzenie na motocykl Roadster™, aby zapragnąć znaleźć się w siodle i ruszyć z pełną mocą. Gdy to poczujesz, nigdy nie będziesz chcieć się zatrzymać. Nowe dwuosobowe siodło ma niski profil, jednak zapewnia wygodę przez cały dzień. A najwyższej klasy zawieszenie zostało opracowane z myślą o najcięższych warunkach drogowych, jakie możesz napotkać.

          WIĘCEJ Mniej