Low Rider S

Low
Rider® S

PRZEWIJAJ
 • KOLORY
   • KOŁA
     NAJWAŻNIEJSZE CECHY
      360°
      • KOLORY I KOŁA
      • Personalizacja Fabryczna H-D1™
          Mobile Image

          ORYGINALNY STYL

          Fabryczny motocykl custom to wyznaczanie granic. A Low Rider® S przekracza każdą z nich. Od małej owiewki z przodu, po ścięty tylny błotnik - to surowy styl custom zamknięty w mrocznym metalu. Gwiazdą programu jest czarny, chłodzony powietrzem silnik Screamin’ Eagle® Twin Cam 110™. Przyjrzyj się dokładnie. Wtedy zrozumiesz.

          POZNAJ TEN MOTOCYKL

          WIĘCEJ Mniej

          Mobile Image

          IKONICZNY SILNIK

          Zamontowaliśmy potężny silnik na zwinnej ramie Dyna i dodaliśmy masywny wlot powietrza. Po zajęciu miejsca w siodle motocykla Low Rider® S, dłoń na przepustnicy łączy się bezpośrednio z silnikiem Screamin’ Eagle® Twin Cam 110™ z nieograniczonym dopływem powietrza.

          POZNAJ TEN MOTOCYKL

          WIĘCEJ Mniej

          Mobile Image

          KOMFORT

          Długie trasy to nic takiego na Low Rider® S. Niskie siodło z nowym wypełnieniem sprawi, że poczujesz się komfortowo podczas długich wypraw. Najwyższej klasy amortyzatory przedniego zawieszenia zapewniają płynność jazdy i pewność podczas pokonywania zakrętów. A najwyższej klasy zawieszenie tylne z amortyzatorami emulsyjnymi gwarantują płynność jazdy oraz niespotykaną swobodę pokonywania zakrętów. Jeśli lubisz dalekie wyprawy, polubisz ten motocykl.

          POZNAJ TEN MOTOCYKL

          WIĘCEJ Mniej