Iron
883

Przewijaj
 • KOLORY
   • KOŁA
      360°
      • KOLORY I KOŁA
      • Personalizacja Fabryczna H-D1™
          ORYGINALNY STYL

          ORYGINALNY STYL

          Gdy pierwszy motocykl Sportster® pojawił się z rykiem na scenie w 1957 roku, świat nigdy jeszcze czegoś takiego nie widział. Surowy, dynamiczny i gotowy do działania. Elementy stylistyczne, które w tamtych latach rozświetliły ulicę, szybko stały się częścią świata motocykli: od modeli wyścigowych po buntownicze choppery.

          POZNAJ TEN MOTOCYKL

          WIĘCEJ Mniej

          Iconic Engine

          IKONICZNY SILNIK

          Silnik Evolution® osadzony na zwinnej ramie Sportster jest doskonałym przykładem mocy, wytrzymałości i niezawodności, na których to cechach zbudowano firmę Harley-Davidson®. Wywodzący się z legendarnych silników Shovelhead i Ironhead, jest sercem motocykla Sportster od 1984 roku.

          POZNAJ TEN MOTOCYKL

          WIĘCEJ Mniej

          Handling

          PROWADZENIE

          Ulica to dom motocykla Sportster®, a wąska i zwinna rama oplatająca potężny silnik V-Twin od zawsze jest jego atutem. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak daleko zaszła ta koncepcja, usiądź w siodle dowolnego modelu Sportster z 2017 roku. Zaufaj nam. Lista ciągłych innowacji i obecnych udoskonaleń motocykla Sportster jest tak długa, że jej czytanie zajęłoby sporo czasu.

          POZNAJ TEN MOTOCYKL

          WIĘCEJ Mniej

          Comfort

          KOMFORT

          Spoglądając na surowy styl motocykla Sportster, raczej nie myśli się o komforcie. I to jest błąd. Usiądź w siodle dowolnego modelu Sportster z 2017 roku i odkryj najwyższej klasy komfort ukryty za jego bezkompromisową stylistyką.

          POZNAJ TEN MOTOCYKL

          WIĘCEJ Mniej