Fat Bob

Fat
Bob®

Przewijaj
 • KOLORY
   • KOŁA
      360°
      • KOLORY I KOŁA
      • Personalizacja Fabryczna H-D1™
          ORYGINALNY STYL

          ORYGINALNY STYL

          Motocykle z rodziny Dyna® wywodzą swoje korzenie z oryginalnych fabrycznych motocykli custom Harley-Davidson®. Jest to doskonale widoczne w potężnym przodzie i modyfikowanym kołom. Nie ma cienia wątpliwości, że patrzy się na jeżdżące dzieło sztuki.

          POZNAJ TEN MOTOCYKL

          WIĘCEJ Mniej

          Mobile Image

          IKONICZNY SILNIK

          Jest coś w równomiernym pulsowaniu mocy chłodzonego powietrzem silnika Twin Cam 103™, co trafia do duszy motocyklisty i już tam pozostaje. Zrozumiesz to, gdy tego doświadczysz. Nic innego w świecie motoryzacji nie jest równie satysfakcjonujące.

          POZNAJ TEN MOTOCYKL

          WIĘCEJ Mniej

          Mobile Image

          PROWADZENIE

          Jeśli jest coś, co nieokiełznani kierowcy motocykli Dyna mają wspólnego, to fakt, że nie jest ich łatwo zadowolić. Stworzyliśmy więc każdy motocykl w tej rodzinie w taki sposób, aby zasypać przepaść między wyglądem i bezkompromisową funkcjonalnością na drodze.

          POZNAJ TEN MOTOCYKL

          WIĘCEJ Mniej

          Mobile Image

          KOMFORT

          Cofnijmy się w przeszłość fabrycznych motocykli cystom z rodziny Dyna, aby przyjrzeć się maszynie, która to wszystko rozpoczęła: motocyklowi turystycznemu Harley-Davidson. To pierwsza wskazówka, która daje pojęcie o tym, co czeka na Ciebie w siodle dzisiejszych motocykli Dyna.

          POZNAJ TEN MOTOCYKL

          WIĘCEJ Mniej