V-Rod Muscle<sup>®</sup>
V-Rod Muscle<sup>®</sup>
V-Rod Muscle®

Już od 85,120 PLN*

MODEL W KOLORZE Vivid Black

* Przedstawiony pojazd może różnić się wizualnie w zależności od rynku i może różnić się od pojazdów, które zostały zbudowane i dostarczone. Szczegółowe informacje można uzyskać u dealera.

* Podane ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi brutto po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek złotych. Zostały obliczone wg. średniego kursu NBP dla waluty euro i są aktualne na dzień 10.05.2016. Pełne informacje nt. pojazdu i warunków jego zakupu, w tym aktualnej ceny, uzyskasz u dealera.

* Treści zamieszczone na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa i są publikowane jedynie w celach informacyjnych.

Po otworzeniu przepustnicy duża moc silnika i potężny moment obrotowy wysyłają bezpośredni impuls do mózgu uwalniający adrenalinę. Motocykl V-Rod Muscle® nie waha się pokazać swojego charakteru.

360°

W jego drzewie genealogicznym można się doszukać wyścigów na ćwierć mili.

Aby stworzyć ten motocykl, potrzeba było dragsterów, motocykli superbike, a nawet inspiracji zaczerpniętej z naszego sportowego dziedzictwa. Chłodzony cieczą silnik V-twin 60° tylko czeka, aby podgrzać atmosferę na Twojej ulicy. Szeroka opona tylna i elementy wykończenia to kwintesencja amerykańskiego stylu muscle. Niektórzy twierdzą, że władza absolutna ma niszczący wpływ na człowieka. Odpowiadamy: otwórz przepustnicę i spróbuj sam.

ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
Close
DEMO RIDE EVENTS NEAR YOU