Night Rod<sup>®</sup> Special
Night Rod<sup>®</sup> Special
Night Rod® Special

Już od 81,860 PLN*

MODEL W KOLORZE Charcoal Denim

* Przedstawiony pojazd może różnić się wizualnie w zależności od rynku i może różnić się od pojazdów, które zostały zbudowane i dostarczone. Szczegółowe informacje można uzyskać u dealera.

* Podane ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi brutto po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek złotych. Zostały obliczone wg. średniego kursu NBP dla waluty euro i są aktualne na dzień 10.05.2016. Pełne informacje nt. pojazdu i warunków jego zakupu, w tym aktualnej ceny, uzyskasz u dealera.

* Treści zamieszczone na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa i są publikowane jedynie w celach informacyjnych.

Jeśli gustujesz w maszynach o niezwykłych osiągach, podanych z mięsistą mocą i gęstym sosem z czarnego lakieru, przygotuj się na ucztę.

360°

Czarnego konia zawsze otaczała aura tajemniczości.

Jeśli uważasz, że wszystkie czarne metalowe elementy nadają tej maszynie złowrogiego charakteru, masz rację. Motocykl Night Rod® Special to czysta forma agresji - od krótkiego tyłu po aerodynamiczny przód. Całości dopełnia chłodzony cieczą silnik V-twin 60° wyposażony w mnóstwo sportowych elementów, takich jak np. podwójny wałek rozrządu, głowice 4-zaworowe, wydajny układ dolotowy czy ryczący podwójny wydech. Innymi słowy, po otworzeniu przepustnicy świat zmienia się nie do poznania. I lepiej, żeby zmieniał się pod osłoną nocy.

ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
Close
DEMO RIDE EVENTS NEAR YOU