Tri Glide<sup>®</sup> Ultra
Tri Glide<sup>®</sup> Ultra

Już od 165,010 PLN*

MODEL W KOLORZE Vivid Black

* Przedstawiony pojazd może różnić się wizualnie w zależności od rynku i może różnić się od pojazdów, które zostały zbudowane i dostarczone. Szczegółowe informacje można uzyskać u dealera.

* Podane ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi brutto po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek złotych. Zostały obliczone wg. średniego kursu NBP dla waluty euro i są aktualne na dzień 27.07.2015. Pełne informacje nt. pojazdu i warunków jego zakupu, w tym aktualnej ceny, uzyskasz u dealera.

* Treści zamieszczone na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa i są publikowane jedynie w celach informacyjnych.

Jak bardzo motocyklowy charakter może mieć trójkołowiec? Jeden rzut oka na Tri Glide® Ultra i już wiesz.

360°

Ta maszyna to nie tylko dodatkowe koło.

Model Tri Glide® Ultra to wszystko, za co kochasz tradycję podróżowania motocyklami Harley-Davidson®, a nawet więcej. Ta maszyna jest wyposażona we wszystkie funkcje Projektu RUSHMORE oraz udoskonaloną konstrukcję trójkołowej ramy. Ma też doskonałe, połączone ze sobą hamulce przedni i tylny. To wszystko pozwala pokonać jeszcze więcej kilometrów w jeszcze większym komforcie. I nawet jeśli znajdziesz się na środku pustkowia, dzięki tej maszynie nie zechcesz wracać.

ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
Close
DEMO RIDE EVENTS NEAR YOU