Street Glide® Special
Street Glide® Special
Street Glide® Special

Już od 116,270 PLN*

MODEL W KOLORZE Vivid Black

* Przedstawiony pojazd może różnić się wizualnie w zależności od rynku i może różnić się od pojazdów, które zostały zbudowane i dostarczone. Szczegółowe informacje można uzyskać u dealera.

* Podane ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi brutto po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek złotych. Zostały obliczone wg. średniego kursu NBP dla waluty euro i są aktualne na dzień 10.05.2016. Pełne informacje nt. pojazdu i warunków jego zakupu, w tym aktualnej ceny, uzyskasz u dealera.

* Treści zamieszczone na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa i są publikowane jedynie w celach informacyjnych.

Potrzebujesz komfortu, najwyższej klasy technologii i systemu multimedialnego połączonych z nieokiełznanym, surowym stylem baggera? Zgadujemy, że tak.

360°

Pokonywanie kolejnych kilometrów jest jeszcze przyjemniejsze niż kiedyś.

Przed Tobą znajduje się odpowiedź na pytanie: jak wyposażyć motocykl turystyczny w najbardziej zaawansowaną technikę i nadal móc poruszać się na bobberze o surowym wyglądzie? Zajrzyj za elegancką owiewkę Batwing z Projektu RUSHMORE, a zrozumiesz. Zobaczysz najwyższej jakości system multimedialny z wyświetlaczem 6,5 cala oraz system audio BOOM! Box 6.5 GT. Następnie sprawdź detale: dopasowana kolorystycznie osłona pod owiewką, 19-calowe koło przednie Enforcer, światła stopu LED zintegrowane w kierunkowskazach. Ta lista jest długa. Tak, Street Glide® Special to surowa maszyna. Jednak napakowana do granic możliwości.

ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
Close
DEMO RIDE EVENTS NEAR YOU