Road King<sup>®</sup>
Road King<sup>®</sup>
Road King®

Już od 105,160 PLN*

MODEL W KOLORZE Billet Silver

* Przedstawiony pojazd może różnić się wizualnie w zależności od rynku i może różnić się od pojazdów, które zostały zbudowane i dostarczone. Szczegółowe informacje można uzyskać u dealera.

* Podane ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi brutto po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek złotych. Zostały obliczone wg. średniego kursu NBP dla waluty euro i są aktualne na dzień 10.05.2016. Pełne informacje nt. pojazdu i warunków jego zakupu, w tym aktualnej ceny, uzyskasz u dealera.

* Treści zamieszczone na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa i są publikowane jedynie w celach informacyjnych.

To ponadczasowe połączenie stylu i funkcji pozwala nie tylko podziwiać przepiękne widoki, ale też stać się ich częścią.

360°

Nawet Ty nie możesz oderwać wzroku od tej maszyny.

Wystarczy jedno spojrzenie na dużą szybę przednią i nostalgiczny reflektor, aby dostrzec uderzające podobieństwo do pierwszego Króla Szos. Można bez końca szukać elementów wykończenia nawiązujących do klasycznego stylu. Jednak łatwo przeoczyć drogę, jaką przebyła ta maszyna. Do Twojej dyspozycji oddajemy 1690 cm3 współczesnej mocy. Reflektor z podwójnym halogenem. Kufry otwierane jednym dotknięciem. Połączone hamulce Reflex z układem ABS. I dużo więcej. Po prostu daj się ponieść.

ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
Close
DEMO RIDE EVENTS NEAR YOU