Road King<sup>®</sup> Classic
Road King<sup>®</sup> Classic
Road King® Classic

Już od 105,160 PLN*

MODEL W KOLORZE Vivid Black

* Przedstawiony pojazd może różnić się wizualnie w zależności od rynku i może różnić się od pojazdów, które zostały zbudowane i dostarczone. Szczegółowe informacje można uzyskać u dealera.

* Podane ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi brutto po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek złotych. Zostały obliczone wg. średniego kursu NBP dla waluty euro i są aktualne na dzień 10.05.2016. Pełne informacje nt. pojazdu i warunków jego zakupu, w tym aktualnej ceny, uzyskasz u dealera.

* Treści zamieszczone na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa i są publikowane jedynie w celach informacyjnych.

Koła ze szprychami i białymi ściankami opon oraz skórzane obszycie kufrów. Nie bez przyczyny nazwaliśmy ten model Road King® Classic.

360°

Nie zapomnisz, jaki mamy dziś dzień. Zapomnisz, jaki mamy rok.

Świat bezustannie idzie do przodu, jednak siedząc na motocyklu Road King® Classic, wydaje się, że czas stoi w miejscu. W Twoje ręce oddajemy klasyczne opony z białymi ściankami na kołach przeplatanych szprychami. Dużą chromowaną gondolę reflektora i masę elementów stylistycznych z mniej skomplikowanych czasów. Jednak ta maszyna to wcielenie nowoczesności. Pod skórzanym wykończeniem, sakwy są wykonane z wodoodpornego, wytrzymałego winylu. A potężny silnik High OutputTwin Cam 103 pozwala wymknąć się poza ograniczające nas ramy czasowe.

ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
Close
DEMO RIDE EVENTS NEAR YOU