Road Glide<sup>®</sup> Ultra
Road Glide<sup>®</sup> Ultra
Road Glide® Ultra

Już od 124,440 PLN*

MODEL W KOLORZE Billet Silver/Vivid Black

* Przedstawiony pojazd może różnić się wizualnie w zależności od rynku i może różnić się od pojazdów, które zostały zbudowane i dostarczone. Szczegółowe informacje można uzyskać u dealera.

* Podane ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi brutto po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek złotych. Zostały obliczone wg. średniego kursu NBP dla waluty euro i są aktualne na dzień 10.05.2016. Pełne informacje nt. pojazdu i warunków jego zakupu, w tym aktualnej ceny, uzyskasz u dealera.

* Treści zamieszczone na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa i są publikowane jedynie w celach informacyjnych.

Ten nowy model na 2016 rok gdy wytoczy się z fabryki to nie zwolni, dopóki nie dogoni horyzontu. Poznaj światowej klasy komfort aerodynamiczny oraz system audio BOOM!™ Box 6.5 GT w naszym nowym, pożerającym kilometry motocyklu.

360°

Maszyna, która sprawia, że świat wydaje się mniejszy.

Jeśli marzysz o czymś wielkim, ta maszyna jest właśnie dla Ciebie. Motocykl Road Glide® Ultra jest wyposażony w najbardziej aerodynamiczną, kiedykolwiek opracowaną owiewkę oraz pełny zestaw udogodnień turystycznych wprowadzonych w ramach Projektu RUSHMORE. Otrzymujesz bagażnik Tour-Pak® otwierany jedną ręką. Najwyższej klasy system multimedialny z Projektu RUSHMORE. Silnik Twin Cooled Twin Cam 103. Niezwykle wygodne miejsce dla pasażera. A wszystko to uzupełnione o agresywny charakter motocykla Road Glide. Możesz już poprosić znajomego o zaopiekowanie się Twoim domem.

ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
Close
DEMO RIDE EVENTS NEAR YOU