Road Glide<sup>®</sup> Special
Road Glide<sup>®</sup> Special
Road Glide® Special

Już od 117,900 PLN*

MODEL W KOLORZE Superior Blue

* Przedstawiony pojazd może różnić się wizualnie w zależności od rynku i może różnić się od pojazdów, które zostały zbudowane i dostarczone. Szczegółowe informacje można uzyskać u dealera.

* Podane ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi brutto po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek złotych. Zostały obliczone wg. średniego kursu NBP dla waluty euro i są aktualne na dzień 10.05.2016. Pełne informacje nt. pojazdu i warunków jego zakupu, w tym aktualnej ceny, uzyskasz u dealera.

* Treści zamieszczone na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa i są publikowane jedynie w celach informacyjnych.

Jeśli lubisz najwyższy komfort podczas pokonywania niezliczonych kilometrów, czeka Cię niezwykła podróż.

360°

Wyznacz własne granice.

Tak jak kamień, który zmienia bieg strumienia, tak nasza montowana na ramie owiewka motocykla Road Glide® Special rozcina powietrze i zmienia tradycyjne poglądy. To próba przesunięcia granic motocykla pod względem pokonywanych odległości, funkcjonalności i charakteru. Maszyna jest napakowana wszystkimi elementami z Projektu RUSHMORE: od silnika o wysokiej mocy i kufrów otwieranych jednym palcem po system multimedialny BOOM! Box 6.5 GT z nawigacją i wyświetlaczem dotykowym 6,5 cala. Dodaliśmy ponadto regulowane ręcznie tylne zawieszenie CVO o niskim profilu, wnętrze owiewki w błyszczącym czarnym kolorze i wiele więcej. Jedyne pytanie brzmi: czy masz ochotę go wypróbować?

ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
Close
DEMO RIDE EVENTS NEAR YOU