Ultra Limited
Ultra Limited
Ultra Limited

Już od 130,050 PLN*

MODEL W KOLORZE Mysterious Red Sunglo/Velocity Red Sunglo

* Przedstawiony pojazd może różnić się wizualnie w zależności od rynku i może różnić się od pojazdów, które zostały zbudowane i dostarczone. Szczegółowe informacje można uzyskać u dealera.

* Podane ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi brutto po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek złotych. Zostały obliczone wg. średniego kursu NBP dla waluty euro i są aktualne na dzień 10.05.2016. Pełne informacje nt. pojazdu i warunków jego zakupu, w tym aktualnej ceny, uzyskasz u dealera.

* Treści zamieszczone na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa i są publikowane jedynie w celach informacyjnych.

Oto najwyższej klasy komfort podczas podróży i elegancki wygląd - od reflektora LED Daymaker™ po bagażnik Tour-Pak®.

360°

Znajdź w życiu idealne miejsce i właściwy punkt widzenia.

Motocykl turystyczny Ultra Limited z Projektu RUSHMORE to spełnienie ideału: to miliony kilometrów przejechane w celu sprawdzenia każdego pomysłu oraz niezliczone rozmowy z motocyklistami na temat cech wymarzonej maszyny. Jak kufry otwierane jednym palcem. Wlot w owiewce zmniejszający zawirowania powietrza wokół kasku motocyklisty. Więcej mocy do wyprzedzania. Najwyższej klasy system multimedialny i audio. Więcej miejsca dla pasażera. Wprowadź dane do nawigacji i ruszaj w drogę. Zanim wyjedziesz poza granice miasta, poczujesz się dokładnie tak, jak trzeba.

ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
Close
DEMO RIDE EVENTS NEAR YOU