Ultra Limited Low
Ultra Limited Low
Ultra Limited Low

Już od 130,050 PLN*

MODEL W KOLORZE Amber Whiskey/Vivid Black

* Przedstawiony pojazd może różnić się wizualnie w zależności od rynku i może różnić się od pojazdów, które zostały zbudowane i dostarczone. Szczegółowe informacje można uzyskać u dealera.

* Podane ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi brutto po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek złotych. Zostały obliczone wg. średniego kursu NBP dla waluty euro i są aktualne na dzień 10.05.2016. Pełne informacje nt. pojazdu i warunków jego zakupu, w tym aktualnej ceny, uzyskasz u dealera.

* Treści zamieszczone na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa i są publikowane jedynie w celach informacyjnych.

Z myślą o wrażeniach z jazdy motocyklem turystycznym opracowaliśmy łatwą w prowadzeniu, płynnie jeżdżącą, w pełni wyposażoną maszynę o niskim zawieszeniu.

360°

Usiądź wygodnie w niskim siodle i przygotuj się na kolejne kilometry.

Jeśli chcesz w pełni doświadczyć wrażeń z jazdy obniżonym motocyklem turystycznym Harley-Davidson Ultra Limited, stworzyliśmy dla Ciebie model Ultra Limited Low. To najniższa maszyna z serii w pełni wyposażonych, amerykańskich maszyn turystycznych. A każda funkcja tego motocykla została stworzona z myślą o pewnym i łatwym prowadzeniu. Zmniejszyliśmy szerokość pokrywy silnika, aby można było łatwiej dosięgnąć ziemi. Mniejsza średnica manetek pozwala pewniej trzymać kierownicę. Zapewnia to niebywały komfort w siodle. A to właśnie wygoda zachęca nas do dłuższej i dalszej jazdy.

ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
Close
DEMO RIDE EVENTS NEAR YOU