Electra Glide® Ultra Classic®
Electra Glide® Ultra Classic®
Electra Glide® Ultra Classic®

Już od 123,840 PLN*

MODEL W KOLORZE Superior Blue

* Przedstawiony pojazd może różnić się wizualnie w zależności od rynku i może różnić się od pojazdów, które zostały zbudowane i dostarczone. Szczegółowe informacje można uzyskać u dealera.

* Podane ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi brutto po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek złotych. Zostały obliczone wg. średniego kursu NBP dla waluty euro i są aktualne na dzień 10.05.2016. Pełne informacje nt. pojazdu i warunków jego zakupu, w tym aktualnej ceny, uzyskasz u dealera.

* Treści zamieszczone na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa i są publikowane jedynie w celach informacyjnych.

Usiądź na stopniowanym, dwuosobowym siodle Electra Glide®, aby zanurzyć się w absolutnym komforcie i nie przejmować się odległością do pokonania.

360°

Z każdym kilometrem jest coraz lepiej.

Gdy w 1965 roku pierwszy motocykl Electra Glide® wyjechał na drogę, miał tylko jedną misję. Nadać jeździe zupełnie inny wymiar pod względem funkcjonalności i komfortu. Teraz jesteśmy niezliczoną liczbę kilometrów później, a wszystko, co wiemy zostało wykorzystane w maszynach z Projektu RUSHMORE. Kufry otwierane jednym palcem, system multimedialny z nawigacją, lepszy przepływ powietrza wokół motocyklisty, więcej mocy do wyprzedzania - ta lista jest długa. I pomimo zaawansowanej technologii, nie pozwoliliśmy, aby prawdziwa dusza maszyny zagubiła się gdzieś wśród gadżetów. Sprawdź ten motocykl, aby zobaczyć, jak długą drogę przebył.

ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
Close
DEMO RIDE EVENTS NEAR YOU