Harley-Davidson Street<sup>®</sup> 750
Harley-Davidson Street<sup>®</sup> 750
Harley-Davidson Street® 750

Już od 30,550 PLN*

MODEL W KOLORZE Vivid Black

* Przedstawiony pojazd może różnić się wizualnie w zależności od rynku i może różnić się od pojazdów, które zostały zbudowane i dostarczone. Szczegółowe informacje można uzyskać u dealera.

* Podane ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi brutto po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek złotych. Zostały obliczone wg. średniego kursu NBP dla waluty euro i są aktualne na dzień 10.05.2016. Pełne informacje nt. pojazdu i warunków jego zakupu, w tym aktualnej ceny, uzyskasz u dealera.

* Treści zamieszczone na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa i są publikowane jedynie w celach informacyjnych.

Pod mroczną stylistyką Dark Custom™ kryje się chłodzony cieczą silnik Revolution X™ V-Twin o pojemności 750 cm3.

360°

Korki jeszcze nigdy nie dostały takiego lania.

W zeszłym roku na miejskich ulicach pojawił się nowy buntownik. Motocykl Harley-Davidson Street® 750. To maszyna w stylu Dark Custom wprost stworzona do forsowania ulicznych korków. Chłodzony cieczą silnik. Zwinność i łatwość prowadzenia. Zawieszenie przystosowane do nierównych nawierzchni. Odpal czarny silnik tego café racera, wyślij sygnał z jego czarnego wydechu, usiądź za kierownicą i po prostu jedź. Korki nie mają szans.

ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
Close
DEMO RIDE EVENTS NEAR YOU