SuperLow<sup>®</sup>
SuperLow<sup>®</sup>
Superlow®

Już od 43,730 PLN*

MODEL W KOLORZE Superior Blue

* Przedstawiony pojazd może różnić się wizualnie w zależności od rynku i może różnić się od pojazdów, które zostały zbudowane i dostarczone. Szczegółowe informacje można uzyskać u dealera.

* Podane ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi brutto po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek złotych. Zostały obliczone wg. średniego kursu NBP dla waluty euro i są aktualne na dzień 10.05.2016. Pełne informacje nt. pojazdu i warunków jego zakupu, w tym aktualnej ceny, uzyskasz u dealera.

* Treści zamieszczone na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa i są publikowane jedynie w celach informacyjnych.

Całkowicie nowe zawieszenie i siodło zapewniają jeszcze bardziej płynną jazdę, łatwiejsze prowadzenie i jeszcze bardziej komfortową pozycję motocyklisty. Jazda, która zaczyna się tutaj może nie mieć końca.

360°

Jak nisko chcesz siedzieć?

Wszystko sprowadza się do miłości do motocykla. Nie ma znaczenia, czy jest to Twój pierwszy raz, czy masz za sobą niezliczoną liczbę kilometrów. Gdy tylko usiądziesz w siodle modelu SuperLow®, poczujesz same pozytywne emocje. Od nowego siodła i zawieszenia po niski środek ciężkości i lekką, zwinną ramę - ta maszyna sprawi, że każdy motocyklista poczuje smak wolności. Czy do szczęścia potrzeba czegoś więcej?

ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
Close
DEMO RIDE EVENTS NEAR YOU