SuperLow<sup>®</sup> 1200T
SuperLow<sup>®</sup> 1200T
Superlow® 1200T

Już od 56,310 PLN*

MODEL W KOLORZE Velocity Red Sunglo

* Przedstawiony pojazd może różnić się wizualnie w zależności od rynku i może różnić się od pojazdów, które zostały zbudowane i dostarczone. Szczegółowe informacje można uzyskać u dealera.

* Podane ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi brutto po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek złotych. Zostały obliczone wg. średniego kursu NBP dla waluty euro i są aktualne na dzień 10.05.2016. Pełne informacje nt. pojazdu i warunków jego zakupu, w tym aktualnej ceny, uzyskasz u dealera.

* Treści zamieszczone na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa i są publikowane jedynie w celach informacyjnych.

Jeszcze nigdy nie zastosowano tak wielu elementów charakterystycznych dla motocykli turystycznych w tak lekkiej i łatwej w prowadzeniu maszynie.

360°

Jazda w nisko osadzonym siodle nie kończy się na miejskich ulicach.

Gdyby jakikolwiek motocykl mógł zmienić przejażdżkę do sklepu za rogiem w wielką wyprawę, byłby to z pewnością model SuperLow® 1200T. Jest on wyposażony w lekką i zwinną ramę dla łatwego prowadzenia. Ma zdejmowaną szybę przednią i zamykane kufry na dalekie podróże. Nowe siodło zapewniające komfort przez cały dzień. A niski środek ciężkości i całkowicie nowe zawieszenie pozwalają bez wysiłku pokonywać miejskie korki oraz najbardziej kręte drogi. Odpal silnik. I sprawdź, dokąd Cię zabierze.

ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
Close
DEMO RIDE EVENTS NEAR YOU