Seventy-Two<sup>®</sup>
Seventy-Two<sup>®</sup>
Seventy-Two®

Już od 54,950 PLN*

MODEL W KOLORZE Black Quartz

* Przedstawiony pojazd może różnić się wizualnie w zależności od rynku i może różnić się od pojazdów, które zostały zbudowane i dostarczone. Szczegółowe informacje można uzyskać u dealera.

* Podane ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi brutto po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek złotych. Zostały obliczone wg. średniego kursu NBP dla waluty euro i są aktualne na dzień 10.05.2016. Pełne informacje nt. pojazdu i warunków jego zakupu, w tym aktualnej ceny, uzyskasz u dealera.

* Treści zamieszczone na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa i są publikowane jedynie w celach informacyjnych.

Ten surowy, wąski motocykl custom dziedziczy charakter chopperów z lat 70. - w komplecie opony z białymi ściankami i zbiornik o pojemności 7,9 l - nie ma szans, by pomylić go z jakimkolwiek innym motocyklem.

360°

Są rzeczy, o których musisz wiedzieć.

Tego klasycznego wyglądu i niesfornego charakteru motocykla Harley-Davidson® Seventy-Two nie można pomylić z niczym innym. Wyprostowane nogi. Pięści wystawione na wiatr. Lakier Hard Candy Custom z płatkami metalu na zbiorniku paliwa w kształcie orzecha o pojemności 7,9 l, klasyczne wąskie opony z białymi ściankami oraz pochylony widelec. Jednak w przeciwieństwie do poprzedników, budowanych w garażach chopperów z lat 70., jest wyposażony w niezawodne hamulce. Posiada również zaawansowane rozwiązania techniczne, dzięki którym jazda staje się przyjemniejsza. Motocykl Seventy-Two®. Współczesna jakość wykonania. Wyluzowany i buntowniczy styl lat 70.

ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
Close
DEMO RIDE EVENTS NEAR YOU