Roadster<sup>™</sup>
Roadster<sup>™</sup>
Roadster™

Już od 56,640 PLN*

MODEL W KOLORZE BLACK DENIM

* Przedstawiony pojazd może różnić się wizualnie w zależności od rynku i może różnić się od pojazdów, które zostały zbudowane i dostarczone. Szczegółowe informacje można uzyskać u dealera.

* Podane ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi brutto po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek złotych. Zostały obliczone wg. średniego kursu NBP dla waluty euro i są aktualne na dzień 10.05.2016. Pełne informacje nt. pojazdu i warunków jego zakupu, w tym aktualnej ceny, uzyskasz u dealera.

* Treści zamieszczone na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa i są publikowane jedynie w celach informacyjnych.

Nowy motocykl Roadster™ to połączenie mocy, zwinności i stylu custom - obok tej maszyny nie przejdziesz obojętnie.

360°

Trzyma się drogi jak farba na asfalcie.

Model Roadster™ przenosi właściwości jezdne rodziny Sportster® na nowy poziom. Motocykl jest wyposażony w odwrócony przedni amortyzator z goleniami o średnicy 43 m i masywnymi półkami typu triple clamps, potężne dwie tarcze hamulcowe z przodu, zaawansowane zawieszenie tylne oraz nowe cyfrowe wskaźniki - a to wszystko to jedynie dodatki do ikonicznego zbiornika paliwa i podciętego tylnego błotnika. Dzięki zastosowaniu 19-calowego z przodu i 18-calowego z tyłu, lekkich, 5 ramiennych kół odlewanych z aluminium, opuszczonej kierownicy, umieszczonym centralnie podnóżkom oraz nowemu dwuosobowemu siodłu, pozycja za kierownicą jest agresywna i jednocześnie komfortowa nawet do dłuższej jazdy. Silnik o pojemności 1200 cm3 i kącie rozwarcia cylindrów wynoszącym 45 stopni zapewnia wysoki moment już od najniższych obrotów. Poczekaj na zielone światło i daj się ponieść mocy.


Zobacz film    >
ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
Close
DEMO RIDE EVENTS NEAR YOU