Iron 883<sup>™</sup>
Iron 883<sup>™</sup>
Iron 883™

Już od 44,300 PLN*

MODEL W KOLORZE Olive Gold

* Przedstawiony pojazd może różnić się wizualnie w zależności od rynku i może różnić się od pojazdów, które zostały zbudowane i dostarczone. Szczegółowe informacje można uzyskać u dealera.

* Podane ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi brutto po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek złotych. Zostały obliczone wg. średniego kursu NBP dla waluty euro i są aktualne na dzień 10.05.2016. Pełne informacje nt. pojazdu i warunków jego zakupu, w tym aktualnej ceny, uzyskasz u dealera.

* Treści zamieszczone na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa i są publikowane jedynie w celach informacyjnych.

Agresywna stylistyka na zupełnie nowym poziomie. Tej maszyny nie trzeba polerować. Po prostu wsiądź i pokaż ulicy na co Cię stać.

360°

NARZĘDZIA


Niezwykły postęp w dziedzinie mrocznej stylistyki.

Był to jeden ze wczesnych motocykli Dark Custom . Mroczny pionier surowego, czarnego, agresywnego stylu custom bez niepotrzebnych dodatków. Pytanie brzmiało: jak sprawić, by tak wspaniała maszyna była jeszcze lepsza? Oto odpowiedź. Bierze się ją za wzór. Całkowicie nowe zawieszenie. Nowe siodło ze skóry walcowanej. Niesamowite nowe rury wydechowe i koła. Oraz precyzyjnie dobrane elementy wykończenia. Całkowicie nowy motocykl Iron 883 . Witamy w galerii sztuki motocykli Dark Custom .


Zobacz film    >

Twórcy Marzeń

Gdy nie jest w swoim studio, Dais Nagao odwiedza wystawy motocyklowe na całym świecie. Od Mooneyes w Japonii po Born Free w Kalifornii. I jak w przypadku wszystkich wielkich projektantów, Dais wchłania wszystko to, co widzi, czuje i słyszy dookoła. Czerpie inspirację od innych motocyklistów, ze sztuki ulicznej, mody i wszystkiego, co jest pomiędzy. To prawdziwe życie, które pobudza wyobraźnię i natchnienie Daisa oraz całego zespołu projektującego nowy motocykl Iron 883.

 

Dais dorastał, ścigając się po lśniących neonami ulicach Tokio. Następnie przeniósł się do Kalifornii, gdzie zakochał się w scenie custom. Dla niego motocykle były platformą. Czystym płótnem oferującym tysiące możliwości. Trudno nie zauważyć tego wpływu w motocyklu Iron 883™. Miejski, agresywny styl Tokio połączony z minimalistycznym, kalifornijskim stylem custom. W model Iron 883 włożył swoje serce i duszę.


Zobacz film
ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
Close
DEMO RIDE EVENTS NEAR YOU