Forty-Eight<sup>®</sup>
Forty-Eight<sup>®</sup>
Forty-Eight®

Już od 54,680 PLN*

MODEL W KOLORZE Vivid Black

* Przedstawiony pojazd może różnić się wizualnie w zależności od rynku i może różnić się od pojazdów, które zostały zbudowane i dostarczone. Szczegółowe informacje można uzyskać u dealera.

* Podane ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi brutto po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek złotych. Zostały obliczone wg. średniego kursu NBP dla waluty euro i są aktualne na dzień 10.05.2016. Pełne informacje nt. pojazdu i warunków jego zakupu, w tym aktualnej ceny, uzyskasz u dealera.

* Treści zamieszczone na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa i są publikowane jedynie w celach informacyjnych.

Przeprojektowany i obniżony motocykl Forty-Eight® 2016 ma jeszcze mroczniejszy charakter Dark Custom™ niż kiedykolwiek wcześniej - od masywnego przodu po nowe felgi odlewane z aluminium.

360°

NARZĘDZIA


Nie zbudowaliśmy go od nowa.
Narodził się na nowo.

Świat po raz pierwszy zobaczył ten zbiornik paliwa w 1948 roku. Jednak nigdy nie widział tego ikonicznego zbiornika zamontowanego na takiej maszynie. Oto ponowne narodziny motocykla Forty-Eight®. Wszystko, co było wspaniałe w poprzednim modelu zostało udoskonalone. Lepsze siodło. Lepsze zawieszenie. Nowe lekkie, magnezowe koła. Doskonałe hamulce. I zbiornik paliwa z nową grafiką inspirowaną stylem lat 70. Witamy w kolejnym rozdziale historii pisanym przez Dark Custom.


Zobacz film    >

O szkicu do stali

Ben McGinley dołączył do Harley-Davidson pięć lat temu i w pełni rozwinął skrzydła. Zawsze stara się dotrzeć do sedna maszyny, aby przekształcić szkice w prawdziwe żelazo i stal. Inspirowany renesansem budowania motocykli custom oraz pokazami, takimi jak Yokohama Hot Rod Custom Show, Rockerbox Motofest czy Brewtown Rumble, Ben skupia się na prawdziwej szczerości i autentyczności materiałów, aby znaleźć to, co najlepsze w motocyklach i zastosować w nowych maszynach.

 

Dla Bena, model Forty-Eight® zawsze był synonimem minimalizmu Harley-Davidson®. „To naprawdę powrót do czasów prostoty i szczerości. Dwa koła i silnik V-Twin na samym środku”. Chodzi o konstrukcję, nie dekoracje. Prostota, surowość i jak zwykle, brak kompromisów.


Zobacz film
ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
Close
DEMO RIDE EVENTS NEAR YOU