1200 Custom
1200 Custom
1200 Custom

Już od 53,860 PLN*

MODEL W KOLORZE Charcoal Pearl

* Przedstawiony pojazd może różnić się wizualnie w zależności od rynku i może różnić się od pojazdów, które zostały zbudowane i dostarczone. Szczegółowe informacje można uzyskać u dealera.

* Podane ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi brutto po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek złotych. Zostały obliczone wg. średniego kursu NBP dla waluty euro i są aktualne na dzień 10.05.2016. Pełne informacje nt. pojazdu i warunków jego zakupu, w tym aktualnej ceny, uzyskasz u dealera.

* Treści zamieszczone na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa i są publikowane jedynie w celach informacyjnych.

Całkowicie nowe siodło. Połykające kilometry nowe zawieszenie. Jazda z dynamicznym silnikiem H-D® o pojemności 1200 cm3 nigdy nie była przyjemniejsza.

Dostępny również w dwóch limitowanych, fabrycznych wersjach custom: XL1200CA i XL1200CB.

360°

Tak, ma w sobie dużo blasku.

Wszyscy miłośnicy dużej ilości chromu mogą odetchnąć z ulgą - w arsenale Harley-Davidson® Sportster® jest go pod dostatkiem. Sportster® 1200 Custom ma wiele błyszczących elementów podkreślających jego buntowniczy charakter. Do dyspozycji masz sławny na całym świecie silnik H-D® o pojemności 1200 cm3 i imponującym momencie obrotowym, który aż rwie się, aby wyjechać na asfalt. Nowe siodło i zawieszenie dopełniają perfekcyjnej całości. I oczywiście klasyczne detale w stylu custom. Ta maszyna błyszczy na wszystkich ulicach świata.

ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
Close
DEMO RIDE EVENTS NEAR YOU