Softail Slim<sup>®</sup>
Softail Slim<sup>®</sup>
Softail Slim®

Już od 88,110 PLN*

MODEL W KOLORZE Vivid Black

* Przedstawiony pojazd może różnić się wizualnie w zależności od rynku i może różnić się od pojazdów, które zostały zbudowane i dostarczone. Szczegółowe informacje można uzyskać u dealera.

* Podane ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi brutto po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek złotych. Zostały obliczone wg. średniego kursu NBP dla waluty euro i są aktualne na dzień 10.05.2016. Pełne informacje nt. pojazdu i warunków jego zakupu, w tym aktualnej ceny, uzyskasz u dealera.

* Treści zamieszczone na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa i są publikowane jedynie w celach informacyjnych.

Idealne połączenie klasycznego stylu, surowości bobbera i mocy silnika High Output Twin Cam 103B™. Nowoczesny klasyk z żelaznym charakterem.

360°

Stare dobre czasy wróciły.

Softail Slim® to połączenie kontrastów. Kierownica Hollywood, wąskie koło tylne, konsola typu kocie oko oraz podesty kierowcy nawiązują do wczesnych dni budowania motocykli custom. Jednak o teraźniejszości nie pozwala zapomnieć nowoczesne wyposażenie, takie jak silnik High Output Twin Cam 103B, ukryte tylne zawieszenie i doskonałe hamulce. Trudno też nie zauważyć sposobu, w jaki błyszczący chrom łączy się z czarnym metalem. Koła ze szprychami z wytłaczanymi czarnymi obręczami. Jeszcze nigdy w historii nie było lepszego momentu, aby być motocyklistą.

ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
Close
DEMO RIDE EVENTS NEAR YOU